sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany HipolitaMieszanka Krakowska na okrągło – galaretki w czekoladzie w nowej odsłonie
Smak Mieszanki Krakowskiej zna chyba każdy. Kochają ją zarówno dzieci, jak i dorośli. To owocowa nuta zamknięta w galaretce pokrytej cienką warstwą, delikatnej, ale głębokiej w smaku czekolady. Idealnie sprawdza się w upalne dni i wtedy, kiedy za oknem jest pochmurnie.

Mieszanka Krakowska to kultowe słodycze. Nadają się na każdą okazję – do codziennej kawy, na dobre rozpoczęcie dnia, na podarunek dla bliskiej osoby czy szkolną imprezę. Jeszcze do niedawna była dostępna w kształcie tradycyjnych cukierków. Teraz można skosztować je w nowej odsłonie – na okrągło!

Orzeźwiający smak galaretki

Za co tak wiele osób pokochało Mieszankę Krakowską? Przede wszystkim za jej cudownie orzeźwiający smak. Mieszanka Krakowska to owocowe galaretki w czekoladzie, które już od wielu lat zachwycają małych i dużych. To mix czterech soczystych, owocowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny oraz słonecznego ananasa.

mieszanka krakowska na okraglo ananasowa 1kg ananas

Z myślą o tych, którzy kochają smak tradycyjnej Mieszanki Krakowskiej, ale szukają też innych doznań, Wawel wprowadził do swojej oferty galaretki w nowej odsłonie. To Mieszanka Krakowska na okrągło - znane i lubiane galaretki teraz dostępne w okrągłym kształcie. Spróbuj słodkiej nowości z Wawelu i delektuj się ich niepowtarzalnym, idealnie owocowym smakiem.

Tworząc galaretki w nowej odsłonie, Wawel skupił się na dwóch uwielbianych przez wszystkich smakach – ananasowym i malinowym. Oba dają orzeźwienie i pozwalają przenieść się myślami do najmilszych momentów. Co ważne, ani jedne, ani drugie nie posiadają sztucznych barwników, więc można jeść je bez wyrzutów sumienia.

Delikatność najwyższej jakości czekolady

Wawel słynie z produkcji słodyczy najwyższej jakości. Ma w swojej ofercie różnego rodzaju czekolady, czekoladki, cukierki, żelki, karmelki, pralinki i batoniki. Wśród nich są kultowe słodycze takie jak pralinki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, czekoladki z nadzieniem Danusia czy właśnie Mieszanka Krakowska. Wszystkie z nich łączy jedno – najlepsze składniki, a wśród nich najwyższej jakości czekolada Wawel – gorzka, mleczna lub deserowa. Każda z nich ma swojego miłośnika, pokochało je miliony.

mieszanka krakowska na okraglo malinowa 1kg

Zarówno tradycyjna Mieszanka Krakowska, jak i Mieszanka Krakowska na okrągło to galaretki pokryte czekoladą deserową. Jej głęboki smak idealnie łączy się z orzeźwiającą owocową nutą. Połączenie to jest wprost idealne. Tworząc swoją czekoladę, Wawel wykorzystuje najlepsze składniki.

Sprawdź pełną ofertę na Słodki Wawel - oficjalny sklep Wawel

Artykuł sponsorowany

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…