niedziela 24.09.2023

Imieniny: Gerarda Teodora


Mieszanka Krakowska na okrągło – galaretki w czekoladzie w nowej odsłonie
Smak Mieszanki Krakowskiej zna chyba każdy. Kochają ją zarówno dzieci, jak i dorośli. To owocowa nuta zamknięta w galaretce pokrytej cienką warstwą, delikatnej, ale głębokiej w smaku czekolady. Idealnie sprawdza się w upalne dni i wtedy, kiedy za oknem jest pochmurnie.


Mieszanka Krakowska to kultowe słodycze. Nadają się na każdą okazję – do codziennej kawy, na dobre rozpoczęcie dnia, na podarunek dla bliskiej osoby czy szkolną imprezę. Jeszcze do niedawna była dostępna w kształcie tradycyjnych cukierków. Teraz można skosztować je w nowej odsłonie – na okrągło!

Orzeźwiający smak galaretki

Za co tak wiele osób pokochało Mieszankę Krakowską? Przede wszystkim za jej cudownie orzeźwiający smak. Mieszanka Krakowska to owocowe galaretki w czekoladzie, które już od wielu lat zachwycają małych i dużych. To mix czterech soczystych, owocowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny oraz słonecznego ananasa.

mieszanka krakowska na okraglo ananasowa 1kg ananas

Z myślą o tych, którzy kochają smak tradycyjnej Mieszanki Krakowskiej, ale szukają też innych doznań, Wawel wprowadził do swojej oferty galaretki w nowej odsłonie. To Mieszanka Krakowska na okrągło - znane i lubiane galaretki teraz dostępne w okrągłym kształcie. Spróbuj słodkiej nowości z Wawelu i delektuj się ich niepowtarzalnym, idealnie owocowym smakiem.

Tworząc galaretki w nowej odsłonie, Wawel skupił się na dwóch uwielbianych przez wszystkich smakach – ananasowym i malinowym. Oba dają orzeźwienie i pozwalają przenieść się myślami do najmilszych momentów. Co ważne, ani jedne, ani drugie nie posiadają sztucznych barwników, więc można jeść je bez wyrzutów sumienia.

Delikatność najwyższej jakości czekolady

Wawel słynie z produkcji słodyczy najwyższej jakości. Ma w swojej ofercie różnego rodzaju czekolady, czekoladki, cukierki, żelki, karmelki, pralinki i batoniki. Wśród nich są kultowe słodycze takie jak pralinki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, czekoladki z nadzieniem Danusia czy właśnie Mieszanka Krakowska. Wszystkie z nich łączy jedno – najlepsze składniki, a wśród nich najwyższej jakości czekolada Wawel – gorzka, mleczna lub deserowa. Każda z nich ma swojego miłośnika, pokochało je miliony.

mieszanka krakowska na okraglo malinowa 1kg

Zarówno tradycyjna Mieszanka Krakowska, jak i Mieszanka Krakowska na okrągło to galaretki pokryte czekoladą deserową. Jej głęboki smak idealnie łączy się z orzeźwiającą owocową nutą. Połączenie to jest wprost idealne. Tworząc swoją czekoladę, Wawel wykorzystuje najlepsze składniki.

Sprawdź pełną ofertę na Słodki Wawel - oficjalny sklep Wawel

Artykuł sponsorowany   Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

ogrody pawlowski trawniki www


komnet internet

Nie przegap tych artykułów.