czwartek 01.12.2022

Imieniny: Natalii Eligiusza


Mieszanka Krakowska na okrągło – galaretki w czekoladzie w nowej odsłonie

Smak Mieszanki Krakowskiej zna chyba każdy. Kochają ją zarówno dzieci, jak i dorośli. To owocowa nuta zamknięta w galaretce pokrytej cienką warstwą, delikatnej, ale głębokiej w smaku czekolady. Idealnie sprawdza się w upalne dni i wtedy, kiedy za oknem jest pochmurnie.Mieszanka Krakowska to kultowe słodycze. Nadają się na każdą okazję – do codziennej kawy, na dobre rozpoczęcie dnia, na podarunek dla bliskiej osoby czy szkolną imprezę. Jeszcze do niedawna była dostępna w kształcie tradycyjnych cukierków. Teraz można skosztować je w nowej odsłonie – na okrągło!

Orzeźwiający smak galaretki

Za co tak wiele osób pokochało Mieszankę Krakowską? Przede wszystkim za jej cudownie orzeźwiający smak. Mieszanka Krakowska to owocowe galaretki w czekoladzie, które już od wielu lat zachwycają małych i dużych. To mix czterech soczystych, owocowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny oraz słonecznego ananasa.

mieszanka krakowska na okraglo ananasowa 1kg ananas

Z myślą o tych, którzy kochają smak tradycyjnej Mieszanki Krakowskiej, ale szukają też innych doznań, Wawel wprowadził do swojej oferty galaretki w nowej odsłonie. To Mieszanka Krakowska na okrągło - znane i lubiane galaretki teraz dostępne w okrągłym kształcie. Spróbuj słodkiej nowości z Wawelu i delektuj się ich niepowtarzalnym, idealnie owocowym smakiem.

Tworząc galaretki w nowej odsłonie, Wawel skupił się na dwóch uwielbianych przez wszystkich smakach – ananasowym i malinowym. Oba dają orzeźwienie i pozwalają przenieść się myślami do najmilszych momentów. Co ważne, ani jedne, ani drugie nie posiadają sztucznych barwników, więc można jeść je bez wyrzutów sumienia.

Delikatność najwyższej jakości czekolady

Wawel słynie z produkcji słodyczy najwyższej jakości. Ma w swojej ofercie różnego rodzaju czekolady, czekoladki, cukierki, żelki, karmelki, pralinki i batoniki. Wśród nich są kultowe słodycze takie jak pralinki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, czekoladki z nadzieniem Danusia czy właśnie Mieszanka Krakowska. Wszystkie z nich łączy jedno – najlepsze składniki, a wśród nich najwyższej jakości czekolada Wawel – gorzka, mleczna lub deserowa. Każda z nich ma swojego miłośnika, pokochało je miliony.

mieszanka krakowska na okraglo malinowa 1kg

Zarówno tradycyjna Mieszanka Krakowska, jak i Mieszanka Krakowska na okrągło to galaretki pokryte czekoladą deserową. Jej głęboki smak idealnie łączy się z orzeźwiającą owocową nutą. Połączenie to jest wprost idealne. Tworząc swoją czekoladę, Wawel wykorzystuje najlepsze składniki.

Sprawdź pełną ofertę na Słodki Wawel - oficjalny sklep Wawel

Artykuł sponsorowany
Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…