czwartek 22.02.2024

Imieniny: Marty Małgorzaty


Po czym rozpoznać dobrego barbera?
Dla mężczyzn wybór dobrego barber shopu jest niczym wybór mechanika, który naprawia nasze samochody. Dobry barber jest również jak dobry dentysta, nie chcemy go zmieniać. Po czym więc rozpoznać dobrego barbera?


Rezerwacje

Jednym z najprostszych sposobów na sprawdzenie czy nieznany nam do tej pory salon barberski to dobra marka na rynku, jest sprawdzenie jak ciężko dostać się na wizytę do któregoś z pracowników. Jeśli jesteśmy w stanie zarezerwować miejsce na ten sam dzień i do tego w popularnych godzinach, oznacza to, że salon może nie być dobrym, lubianym miejscem. Oczywiście może zdarzyć się tak, że jakaś rezerwacja wypadła, warto więc przyglądnąć się czy inne godziny i dni są pozajmowane, czy raczej nie.

Czas spędzony na fotelu

Ważnym elementem jest także czas spędzony na fotelu barbera. Jeśli klienci schodzą z niego po kilkunastu minutach, może to oznaczać, że nie poświęcono im odpowiednio dużo uwagi. W strzyżeniu chodzi o to, aby cięcie było metodyczne, a to wymaga czasu.

Wystrój i atmosfera

To może wydawać się trywialne, ale Barber to także atmosfera. Jeśli właściciele zwracają uwagę na detale, dopracowali wystrój i powodują, że czujemy się w środku jak we własnym, fajnym świecie, znaczy to, że usługa powinna stać na podobnym poziomie. Przekonasz się czy trafiłeś do miejsca, które powstało przez przypadek czy jest przemyślanym konceptem nawet w takich szczegółach jak pytanie czy chcesz kawy, wody, herbaty.

Detale, detale, detale

W zasadzie jest to rozwinięcie punktu trzeciego, ale detale są naprawdę ważne. Jeśli już siedzisz w fotelu, to właśnie w tym momencie podejmiesz decyzję czy wrócisz tu po raz kolejny. Sprawdź czy Barber odpowiednio zabezpieczył szyję taśmą, zwróć uwagę czy spytał jaką chcesz fryzurę, czy proponował jakieś ciekawe rozwiązania, jeśli nie wiesz czego chcesz.

Najważniejsze jest jednak to, aby wybrać barbera, który odpowiada naszemu personalnemu stylowi.

Więcej o unikalnym koncepcie salonu barberskiego w połączeniu z salonem z alkoholem przeczytacie na: https://blackbeard.com.pl/

Artykuł sponsorowany


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Nie przegap tych artykułów.