wtorek 21.09.2021

Imieniny: Jonasza Mateusza

Sposób na siwe włosy? Ten preparat rozwiązuje problem!

Sposób na siwe włosy? Ten preparat rozwiązuje problem!

Chociaż walka z siwymi włosami jest walką z nieuniknionym, przemijającym czasem, wciąż podejmujemy heroiczną batalię by zachować estetyczny oraz zdrowy kolor włosów. Problem jest tym trudniejszy do zaakceptowania, im wcześniej się pojawi – siwe włosy w młodym wieku stają się powoli znakiem naszych czasów. Czy jest skuteczny preparat na siwe włosy? Odpowiedź zaskoczy wielu…


Sposób na siwe włosy – poznaj przyczynę, później szukaj rozwiązania

Dlaczego siwiejemy? Odpowiedzi jest wiele, jednak ta najbliższa prawdzie leży w złożonych procesach biologicznych naszego organizmu. To od genów zależy jak szybko zacznie maleć poziom melaniny w naszym organizmie – zawsze jednak maleje z wiekiem, dlatego siwe włosy są domeną osób starszych. Skąd zatem siwe włosy w młodym wieku, tak u kobiet jak i u mężczyzn? Jeśli mamy predyspozycje genowe do siwizny, istnieje szansa, że pojawi się ona u nas już przed 30 rokiem życia.

Dodatkowymi faktorami, które wpływają na siwienie włosów, jest stres, nieprawidłowa dieta, używki, niepełnowartościowy sen itd. Wszystko to może wpływać na wahania poziomu melaniny, której zadaniem jest pigmentacja skóry i włosów.

Wspominamy o melaninie nie bez przyczyny – to ona jest kluczem do rozwiązania problemu siwych włosów. Jeśli zdołamy zatrzymać spadek jej stężenia w skórze głowy, a następnie odwrócimy ten trend – efekt będzie piorunujący. Sposób, by przełożyć to na praktyczną kurację wymyśliła polska firma, wypuszczając na rynek preparat na siwe włosy GR-7 Professional (gr-7.eu).

gr 77

Fot. Stosowanie GR-7.eu to skuteczny sposób na siwe włosy

Sposób na siwe włosy – preparat GR-7 Professional

Formuła płynu na siwe włosy GR-7 Professional została oparta na wyciągu z polnych ziół. Dopowiednio dobrana mieszanka działa aktywnie na skórę głowy, odżywiając ją w niezbędne składniki, które pobudzają produkcję melaniny. Efekt jest zaskakujący – dotąd siwe włosy powracają do naturalnego koloru. Wzrost stężenia melaniny przywraca naturalną pigmentację. Stosując preparat na siwe włosy GR-7 Professional nie tylko hamujemy siwienie włosów, ale także je odwracamy.

Kuracja płynem na siwe włosy podzielona jest na dwa etapy. Jak podaje gr-7.eu, pierwszy etap to tzw. przywracanie. Przez około miesiąc preparat na siwe włosy nakłada się dwa razy na dobę. Już po tygodniu zauważymy, że siwe włosy zaczną przybierać słomkowej barwy. W zależności od grubości i naturalnego koloru włosa kuracja trwa do miesiąca.

Drugim etapem jest tzw. podtrzymanie. Gdy już osiągniemy zadowalający efekt i siwe włosy znikną na dobre, należy podtrzymać optymalny poziom melaniny. Wówczas płyn na siwe włosy nakłada się już tylko raz w tygodniu.

przyklad

Fot. Kolejny przykład, że GR-7 to skuteczny sposób na siwe włosy

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional został przebadany przez międzynarodową jednostkę EUROFINS pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Nie testowano go na zwierzętach, nie wykazano reakcji niepożądanych oraz alergicznych, stwierdzono również, że płyn na siwe włosy jest neutralny dla środowiska. Proces odwracania siwienia jest w pełni biologiczny, a sam preparat nie zawiera pigmentów, które farbują włosy.

O ten skuteczny sposób na siwe włosy warto pytać w dobrych salonach fryzjerskich oraz gabinetach trychologicznych. Preparat można także zamówić online, szczegóły znajdziemy na stronie producenta gr-7.eu.

Artykuł sponsorowany


Najczęściej komentowane

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…

31.08.2021 16:15 wrote:

Sprzedam: - jeansy dziewczęce 140cm, dwie  pary, każda po 10 zł, stan idealny, - kurtkę chłopięcą jesienną Decatlon 140-150cm, 30 zł, sta…

11.08.2021 14:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - LIKWIDACJA - PRZEPROWADZKA DOMU, MIESZKANIA - ZADZWOŃ ! KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE za GOTÓWKĘ !Obrazy, Porcelana, Ce…