Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Środzie Śląskiej
27 czerwca 2023 roku odbyło się doroczne Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Środzie Śląskiej, na którym przeprowadzono wybory do Rady Nadzorczej. W posiedzeniu uczestniczyło 24 delegatów oraz zaproszeni goście.
W trakcie obrad Zebranie Przedstawicieli podsumowało działalność Banku za 2022 rok, zatwierdziło sprawozdanie z działalności Banku, sprawozdanie z działalności Rady Nadzorczej, sprawozdanie finansowe, jak również udzieliło absolutorium wszystkim członkom. Ponadto jednogłośnie podjęto decyzję o przekazaniu wypracowanego zysku za 2022 r na fundusz zasobowy, wzmacniając tym samym kapitały własne Banku. Pani Prezes szczegółowo omówiła kierunki rozwoju działalności bankowej na ten rok, oraz omówiła aktualna sytuację ekonomiczno-finansową Banku. Rok ten Bank może zaliczyć do udanych mimo niestabilnej sytuacji na rynku.
Serdeczne podziękowania Delegatom i zaproszonym Gościom za uczestnictwo w Zebraniu!
Wyrażamy również szczególne podziękowania wszystkim Klientom i Partnerom Banku Spółdzielczego w Środzie Śląskiej, którzy zaufali naszej instytucji finansowej i korzystają z szerokiej oferty produktów i dostępnej gamy usług bankowych. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym pracownikom za wkład w rozwój Banku i sprawną, przyjazną obsługę naszych wszystkich Klientów – bez Was osiągnięcia Banku byłyby niemożliwe!
Zarząd Banku Spółdzielczego w Środzie Śląskiej
Małgorzata Hryńczak – Prezes Zarządu
Krzysztof Kwiatkowski – Wiceprezes Zarządu ds. handlowych
Katarzyna Sznajdrowska – Członek Zarządu ds. finansowo-księgowych
Artykuł sponsorowany





ARTYKUŁY PARTNERÓW
ZOBACZ RÓWNIEŻ
-
Ucz się i rozwijaj pasje, czyli edukacja na Dolnym Śląsku
Od pierwszych zajęć w przedszkolu, poprzez szkolne projekty i przygotowania do matury, aż po kursy dla dorosłych i warsztaty dla seniorów – edukacja towarzyszy nam przez całe życie. Na Dolnym Śląsku takie działania wspierają fundusze europejskie.
-
Uwaga przedsiębiorcy - KSeF
Uwaga przedsiębiorcy! Od 1 kwietnia wystawiamy faktury wyłącznie w KSeF. Średzka Woda Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z ustawą wprowadzającą obowiązkowy Krajowy System e Faktur, od dnia 1 kwietnia 2026 r. faktury dla przedsiębiorców Spółka będzie wystawiać wyłącznie za pośrednictwem KSeF.
-
26 marca las w Lasku wzbogacił się o nowe pokolenie drzew!
Wszystko za sprawą wyjątkowej akcji społecznego sadzenia, zorganizowanej we współpracy z Nadleśnictwem Świdnica oraz Leśnictwem Mrowiny. Spotkanie rozpoczęło się od niezwykle ciekawej lekcji przyrody w terenie.
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
