10 laureatów turnieju wiedzy pożarniczej

wtorek, 20 marzec 2018 12:18 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

40 młodych uczestników zakwalifikowało się w Środzie Śląskiej do gminnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

 

Spośród nich 13 marca wyłoniono 10 laureatów, którzy wykazali się największą wiedzą między innymi z zakresu przepisów przeciwpożarowych.

Jak co roku, w Turnieju wystartowali uczniowie ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu Gminy Środa Śląska. Musieli oni najpierw przejść eliminacje szkolne, a następnie 13 marca br. stanęli w szranki do etapu gminnego. Zwycięzcy to:

 

I grupa (szkoła podstawowa, klasy 4-6):

  1. Paweł Chabraszewski, SP w Środzie Śląskiej
  2. Maria Kułakowska, SP w Środzie Śląskiej
  3. Szymon Markowski, SP w Środzie Śląskiej
  4. Zuzanna Godawa, SP w Szczepanowie
  5. Olivier Dudka, SP w Rakoszycach

 

II grupa (klasa 7 oraz 2 i 3 gimnazjum):

  1. Oliwia Bąkowska, SP w Szczepanowie
  2. Marta Gacek, SP w Środzie Śląskiej
  3. Dawid Andrełowicz, SP w Ciechowie
  4. Joanna Rudko, SP w Rakoszycach
  5. Julia Wołyniec, SP w Środzie Śląskiej

 

Fundatorem nagród była Gmina Środa Śląska, w imieniu której upominki wręczył burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński. Za zajęcie I miejsca wygrani otrzymali dyplomy oraz tablety, pozostałych uczestników obdarowano nagrodami – niespodziankami. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach turnieju!

(um) fot. ug

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 20:30

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież