"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Auto w rowie. Poszkodowana kobieta i dziecko

piątek, 07 grudzień 2018 12:13
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kierująca pojazdem marki Citroen, jadąc w kierunku Ciechowa, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i wjechała do rowu.

Do zdarzenia doszło 3 grudnia o godzinie 9:30 w miejscowości Piersno.

- Kierująca, wraz synem, została przewieziona do szpitala we Wrocławiu. Pojazd zabezpieczyła osoba wskazana - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) / fot. wk, zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +3 Ela
Kobieto! jedź wolniej kiedy jedziesz z dzieckiem... chyba że go nie kochasz....
2018-12-07 18:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 pani rada
jesteś niesprawiedliwa. Jadąc także wolno czasami można wjechać do rowu. Ślisko jest bardzo - szczególnie rano, o czym się niedawno przekonałam jadąc 20 na godzinę nietrąbiona przez Panów, Wielkich kierowców :( też ledwo wyhamowałam więc nie sądźmy kogoś pochopnie..
2018-12-07 18:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 ola
właśnie!
2018-12-07 18:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież