Dni otwarte w Komendzie Policji w Środzie Śląskiej

wtorek, 20 marzec 2018 18:46 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

22 marca w godzinach 11:00 - 19:00 wszystkich zainteresowanych służbą w Policji zapraszamy do Komendy Powiatowej w Środzie Śląskiej.

 

Osoby, które chciałyby związać swoje życie zawodowe z Policją, będą mogły uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby, pobrać kwestionariusz osobowy kandydata, a także złożyć dokumenty.

22 marca 2018 r. (czwartek) w godzinach 11:00-19.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, ul. Św. Andrzeja 2, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 29). Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji, które nie mają możliwości przyjścia w godzinach pracy urzędu.

Wszyscy chętni będą mogli uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji, pobrać kwestionariusz osobowy kandydata do służby, a także złożyć dokumenty.

Zapraszamy również codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Więcej informacji TUTAJ

(ms) fot. wk

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 30 marzec 2018 21:50

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież