"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Eliminacje powiatowe konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista

czwartek, 29 listopad 2018 22:06
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konkursy realizowane są w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień, a ich głównym organizatorem jest Dolnośląski Kurator Oświaty.

Eliminacje powiatowe (konkursy dzielą się na trzy etapy) zorganizował Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych.

Zmagania uczniów rozpoczęły się 13 listopada, od konkursu matematycznego. Z królową nauk zmierzyło się 13 uczniów szkół podstawowych. 8 uczniów sprawdzało swoją wiedzę z j. polskiego, 16 z j. angielskiego, a 7 z j. niemieckiego.

Konkurs zDolny Ślązak Gimnazjalista odbywał się w 5 blokach. W eliminacjach powiatowych wzięło udział 23 uczniów. Najwięcej – 8 w bloku humanistycznym. Tylko 3  uczniów pisało test z języka angielskiego i tylu samo z języka niemieckiego.

Trzymamy kciuki za jak najwyższe wyniki naszych uczniów.

(rfp)

Komentarze  

Permalink +1 belfer
W Modzieżu Siła! BRAWO!
2018-11-29 22:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież