Gala promująca "Młode Talenty" już w kwietniu!

piątek, 30 marzec 2018 12:11 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak sama nazwa wskazuje, podczas wydarzenia zaprezentuje się utalentowana młodzież. Tradycyjnie będą występy sceniczne i wernisaże młodych artystów.

 

W imieniu organizatorów, Młodzieżowej Rady Powiatu Średzkiego, Domu Kultury w Środzie Śląskiej i Urzędu Miejskiego, zapraszamy na kolejną galę "Młode talenty", która odbędzie się już 5 kwietnia w średzkim domu kultury. Początek o godzinie 17.30.

Będzie na co popatrzeć!

(red)

talenty

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 03:41

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież