Gościem wieczoru finału WOŚP w Wilkszynie będzie znany żużlowiec

piątek, 11 styczeń 2019 17:38 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W najbliższą niedzielę zapraszamy także do Wilkszyna, gdzie o godzinie 9:00 rozpocznie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mający na celu pomoc w wyposażaniu szpitalnych oddziałów dziecięcych.

W miejscowej świetlicy wiejskiej będzie m.in. możliwość skorzystania z bezpłatnego badania słuchu, rejestracja dawców szpiku i malowanie twarzy.

Na wspólnie spędzone popołudnie zapraszają strażacy, którzy zaprezentują sprzęt, z którym pracują na co dzień oraz podzielą się wszelkimi informacjami z tej dziedziny zawodu.

Z kolei gościem wieczoru będzie Maciej Magic Janowski żużlowiec Betard Sparta Wrocław.

Zwieńczeniem imprezy będzie światełko do nieba, które zostanie "puszczone" o godzinie 20:00. Szczegóły znajdują się w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/238755710354020/

(kb)

Komentarze  

Permalink +4 Leszek
A to gmina Środa Ślaska trzyma z PIS-orami że Orkiestry nie organizuje ? A Gmina Środa Śląska tak lubi wspierać wszystkie gminy do okoła i wysyła OSP Brodno do miejscowości Wilkszyn, Gmina Miękinia. To takie pomysły Lordzika ? Pogratulować !
2019-01-13 23:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież