Gosia Pauka zaśpiewa dla Alanka

wtorek, 06 listopad 2018 18:01 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

W najbliższy piątek (9 listopada) w Legnicy odbędzie się koncert charytatywny zorganizowany przez średziankę Gosię Paukę, uczestniczkę The Voice of Poland.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Podczas koncertu zbierane będą datki na operację serca 2-letniego Alana Wróblewskiego z Ujazdu Górnego.

  • Nasze dziecko jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, jego wada serduszka jest na tyle poważna, że boimy się o jego życie... Alanek urodził się jako wcześniak z wadą serca. Już od pierwszych chwil lekarze walczyli o to, by przeżył. Tamte chwile kojarzą nam się z ogromnym strachem, ale też ogromnym szczęściem, przecież przywitaliśmy na świecie naszego ukochanego synka. Mieliśmy ogromne szczęście, bo los postawił na naszej drodze lekarzy, dzięki którym Alanek jest z nami. Teraz nasz synek potrzebuje kolejnej operacji serca, która odbędzie się w Bostnie, jej koszt jest ogromny, ale czy jest coś cenniejszego niż życie małego dziecka? Prosimy, pomóż naszemu Alankowi zawalczyć o zdrowe serduszko! - proszą o pomoc rodzice chłopca na portalu fundacji Siepomaga, gdzie także można wesprzeć leczenie dziacka.
  • (red)
  • 45565158 716618718716134 7663909569621393408 n
Ostatnio zmieniany wtorek, 06 listopad 2018 18:12

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież