Groził ochroniarzom nożem kuchennym

czwartek, 15 listopad 2018 09:35
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Do policyjnego aresztu trafił 33-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, który przy użyciu noża kuchennego groził pozbawieniem życia dwóm pracownikom firmy ochraniającej skład pociągu.

- Późnym wieczorem dyżurny został powiadomiony o mężczyźnie, który na stacji kolejowej na terenie powiatu średzkiego biega z nożem. Policjanci na miejscu zastali kilku szarpiących się mężczyzn. Ustalili, iż 33-letni mieszkaniec powiatu średzkiego zaatakował dwóch pracowników ochrony. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że napastnik trzymał w rękach nóż kuchenny - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej asp. sztab. Marta Stefanowska.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a nóż zabezpieczyli. 33-latek był nietrzeźwy. Miał blisko 3 promile alkoholu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przedstawili mężczyźnie dwa zarzuty kierowania gróźb karalnych przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.

Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) fot. policja

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 listopad 2018 09:37

Komentarze  

Permalink 0 Malczyczanin
To sie nacieszył wolnością. Powinni zamknac cala rodzine bo to banda pijakow i narkomanow
2018-11-18 19:33 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 bolek
no nieźle chłopak poszalał a ktora to stacja - ŚrŚl?
2018-11-15 15:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Robert
Stacja Malczyce było nie ciekawie.
2018-11-15 16:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież