Józef Misiak Zasłużony dla Gminy Miękinia

piątek, 30 listopad 2018 10:47
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Józef Misiak dołączył do grona osób wyróżnionych tytułem Zasłużony dla Gminy Miękinia. 30 listopada br. Rada Gminy doceniła jego wkład w propagowanie kolarstwa na terenie gminy.

Pan Józef odebrał gratulacje i okolicznościową statuetkę z rąk Wójta Gminy Miękinia Jana Mariana Grzegorczyna i prezydium Rady Gminy.

(gm) / fot. ug

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Jet Spółka Z Ogranic
Treść usunięta przez Administratora. Regulamin serwisu dostępny jest pod adresem: www.roland-gazeta.pl/kontakt
2018-11-30 13:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Kancelaria
Gościu...
Sprawa w sądzie będzie...
PoZdrawiam
2018-12-02 11:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież