Kolejna powiatowa inwestycja - zrealizowana. Tym razem w Lutyni

wtorek, 30 lipiec 2019 16:06 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bez zastrzeżeń i uwag komisja odebrała dzisiaj inwestycję pn. „Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Lutynia, ul. Gałowska”.

Nowa droga ma 600 m długości, 5,5 m szerokości oraz utwardzone pobocze z obu stron.

– Zestawiając koszt inwestycji z jakością wykonanych prac jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo się cieszymy, że naszą drogę udało się objąć dotacją dla dróg transportu rolnego. Teraz będziemy starać się o jej oświetlenie – mówi Daniel Uszyński, sołtys Lutyni.

Koszt przebudowy to 209 tys. zł, z czego urząd marszałkowski przekaże 60 tys. zł (zgodnie z zasadą 100 tys. zł za każdy km), a pozostałą kwotę zapłaci powiat średzki. Przebudowę wykonała spółka Kamadex z Lubina.

(rfp) / fot. ers

67723480 2543816852349514 713179860666679296 o

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

A ta nowo budowana ulica / chyba Pogodna, o ile się nie mylę / została z góry zaplanowana jako jednokierunkowa ? No bo przecież po krawężnikach już dziś widać, że dwa samochody się tam nie miną...Na nowym osiedlu taka droga to skandal !

This comment was minimized by the moderator on the site

Polna drogę będą oświetlać a Nowa, Partyzantów, Pionierów ciemne jak nie powiem co. Panie Sołtys, znów jakiś kolega ma tam pole? Już Wiśniowa która była oświetlona zrobiliście jasna jakby była główną ulicą Lutyni - skandal i marnotrawstwo - to się nadaje do CBA. Kiedy oświetlenie Nowej, Partyzantów?????

This comment was minimized by the moderator on the site

No to Grzesiu zabłysnął:! :-) Za 10 miesięcy pracy jedną drogę zrobił, a raczej 600 metrów polniaka. Idziecie jak burza. Chłopaki nie szalejcie tak ;-)))

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację