Koszenie poboczy - będą utrudnienia

środa, 08 sierpień 2018 15:39
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do 14 sierpnia br. na drodze krajowej nr 94, na odcinku drogi Prochowice - Wrocław, będą prowadzone prace związane z koszeniem poboczy.

Możemy zatem spodziewać się utrudnień na drogach, także w naszym powiecie, w godzinach od 07:00 do 17:00. Przypominamy, że na odcinku koszenia traw obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. 

W dniu dzisiejszym prace trwają w obrębie gminy Malczyce.

(kb) fot. pixabay

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 08 sierpień 2018 15:43

Komentarze  

Permalink 0 Marek
Ta informacja powinna dotrzeć do kierowców którzy tamtędy przejeżdżają żeby znów nie doszło do wypadków. Wiem co mówię bo widzę jak tam szarżują mistrzowie kierownicy. Ciekawe czy mistrzowie 4 kółek zastosują się do ograniczeń czy też doprowadzą do wypadku?
2018-08-09 12:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Ona
akurat sie dostosują :lol:
2018-08-09 15:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież