×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

Motocyklista uderzył w samochód osobowy

poniedziałek, 07 maj 2018 10:41 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek jadący autostradą A4 motocyklista uderzył w samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Do zdarzenia doszło czwartego maja kilka minut po godzinie 15 na 132km autostrady A4, na wysokości Piotrowic. Z nieznanych powodów motocyklista uderzył w jadący samochód osobowy, którym podróżowały cztery osoby.

- Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Środa Śląska i dwa zastępy OSP Kostomłoty – wyjaśnia dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - Osoby biorące udział w zdarzeniu odmówiły udzielenia KPP przez strażaków – dodaje.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

- Nasze działania polegały standardowo na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w uszkodzonym samochodzie osobowym – wyjaśnia dużyrny.

Na miejscu działania prowadziła również policja i zarządca drogi. Straty wstępnie oszacowano na 10tys. złotych.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 21:12

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież