Na autostradzie A4 zderzyły się 2 samochody

sobota, 22 grudzień 2018 19:17 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przypominamy o „ściągnięciu nogi z gazu”. Okres przedświąteczny to czas, kiedy wielu z nas wybiera się w podróż do najbliższych, jednak warunki jakie panują w grudniu nie są sprzyjającymi dla kierowców. A więc warto sobie w tym czasie wziąć do serca przysłowie „śpiesz się pomału”.

Wczoraj na autostradzie A4 (na 131 km), w kierunku Wrocławia doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych.

Kolizja miała miejsce pomiędzy węzłami Kostomłoty – Katy Wrocławskie. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, a utrudnienia trwały około 2 godziny, a lewy pas w kierunku Wrocławia został zablokowany.

Natężenie ruchu na autostradzie A4 wciąż wzrasta, a wypadki na trasie powodują, że ruch praktycznie przestaje się odbywać.

Dziś przed godziną 08:00, w okolicach Kątów Wrocławskich (na 142 km w stronę Wrocławia), doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych i ciężarówki. Podczas tworzących się „korków” doszło do najechania na tył pojazdu...

(kb) / fot. 24wroclaw.pl

Ostatnio zmieniany sobota, 22 grudzień 2018 19:27

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież