Na krajówce zderzyły się 4 samochody

niedziela, 12 sierpień 2018 17:41 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Komornikach, na 65 km drogi krajowej nr 94, doszło do kolizji z udziałem kilku pojazdów. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie 10 sierpnia o godzinie 14:17.

- W zdarzeniu udział brały 4 samochody osobowe marki Seat, Audi oraz dwa Fordy. Jak ustali policjanci, sprawcą kolizji był kierujący pojazdem marki Ford, który najechał na tył poprzedzającego go pojazdu w związku z czym został pouczony. Natomiast na innego kierującego policjanci nałożyli mandat karny, ponieważ w czasie czynności okazało się, że nie miał on uprawnień do kierowania pojazdem. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych - informuje rzecznik prasowy KPP W Środzie Śląskiej asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany niedziela, 12 sierpień 2018 17:45

Komentarze  

Permalink 0 Mirek
No i standardowo jeden bez prawa jazdy a drugi nie potrafi utrzymać odstępu od poprzedzającego auta. Polacy na drogach to jeżdżąca śmierć. Zero wyobraźnie byle szybciej do celu a co tam że znaki i ograniczenia prędkości. Dobrze że skończyło się bez ofiar.
2018-08-13 08:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież