No to kochani - miseczki z wodą w dłoń!

sobota, 07 lipiec 2018 15:08
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pogoda dopisuje wszystkim, także urlopowiczom, sprzyja opalaniu i wypoczywaniu nad wodą. By nieco się schodzić idziemy do sklepu po lody i raczymy się zimnymi napojami prosto z lodówki.

 

Dzieci wyskakują do basenów...

Jednak nie wszyscy mają tyle możliwości i sposobów na upały. Najbliższe prognozy sugerują, że wysokie temperatury nie opuszczą nas zbyt szybko, więc warto pomyśleć o naszych mniejszych towarzyszach, a mianowicie o kotach i psach, szczególnie tych bezdomnych.

Jak można im pomóc? Odpowiedź jest bardzo prosta - wystarczy, że wystawimy starą, niepotrzebną miseczkę z wodą. Spragnione koty będą mogły bez problemu się napić i ochłodzić. Każdy komu los zwierząt nie jest obojętny - miseczki z wodą w dłoń! 

(ml) fot. ml

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 17 lipiec 2018 00:19

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież