Nowa droga w Lasku jeszcze w tym roku

piątek, 17 sierpień 2018 08:48 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink 0 Hanka
Wybory za pasem to władza musi się wykazać. Rozumiem że wcześniej nie mogli tego załatwić bo nie było by medialnie. Zobaczymy co będzie się działo po wyborach i ile zdziałają nowe władzy i w jakim czasie.
2018-08-17 10:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jarek
No i czemu mnie to nie dziwi że przed wyborami nagle mamy wysyp inwestycji i rządzący się biorą do realizacji zadań :lol: Trzeba żeby wybory były co 2 lata i rządzący by wszystko zrobili w ekspresowym tempie żeby pozostać na stanowiskach :-)
2018-08-17 09:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież