Nowe godziny pracy Urzędu Gminy Udanin

środa, 02 styczeń 2019 09:57 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na podstawie Zarządzenia nr 120.4.2018 Wójta Gminy Udanin z dnia 12 grudnia 2018 r. informujemy Państwa, że Urząd Gminy Udanin będzie czynny w nowo ustalonych godzinach.

Zmiana wchodzi w życie z dniem 2 stycznia 2019 r.

Podstawą do modyfikacji godzin pracy urzędu były liczne prośby ze strony mieszkańców gminy Udanin zgłaszane od kilku lat.

Nowe godziny pracy urzędu:

Poniedziałek – od godz. 7:30 do godz. 15:30

Wtorek – od godz. 7:30 do godz. 16:30

Środa – od godz. 7:30 do godz. 15:30

Czwartek – od godz. 7:30 do godz. 15:30

Piątek – od godz. 7:30 do godz. 14:30

Gmina Udanin

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież