Okradł najemców mieszkania na kilka tysięcy złotych

piątek, 10 sierpień 2018 13:14
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Właściciel mieszkania, pod nieobecność najemców, zabrał im blisko 8 tysięcy złotych. Przedstawiono mu zarzut przywłaszczenia mienia.

- Policjanci zostali powiadomieni przez pokrzywdzoną, że z mieszkania, które wynajmuje na terenie Środy Śląskiej, zniknęły pieniądze w kwocie 7.600 złotych. Okoliczności wskazywały, że sprawcą kradzieży może być właściciel mieszkania - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Jak informuje policja mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, tłumacząc swoje zachowanie trudną sytuacją materialną.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) fot. policja

Ostatnio zmieniany piątek, 10 sierpień 2018 13:18

Komentarze  

Permalink 0 Grzesiek
Czegoś tu nie rozumiem bo skoro wynajmował mieszkanie to miał kasę od najemców? Po co kradł te pieniądze? Skoro miał trudną sytuację to mógł sprzedać mieszkanie i miał by odpowiedni zasób pieniędzy.
2018-08-13 11:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Piter
W ogóle nie rozumiem czegoś skoro wynajmował mieszkanie to dostawał kasę za wynajem. Co on robił z tą kasą?! Zresztą ostatecznie mógł sprzedać to mieszkanie a nie odstawiać takie akcje! Nie rozumiem czasem niektórych zachowań ale to już problem chłopa.
2018-08-10 17:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież