Okradł najemców mieszkania na kilka tysięcy złotych

piątek, 10 sierpień 2018 13:14 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Właściciel mieszkania, pod nieobecność najemców, zabrał im blisko 8 tysięcy złotych. Przedstawiono mu zarzut przywłaszczenia mienia.

- Policjanci zostali powiadomieni przez pokrzywdzoną, że z mieszkania, które wynajmuje na terenie Środy Śląskiej, zniknęły pieniądze w kwocie 7.600 złotych. Okoliczności wskazywały, że sprawcą kradzieży może być właściciel mieszkania - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Jak informuje policja mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, tłumacząc swoje zachowanie trudną sytuacją materialną.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) fot. policja

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Czegoś tu nie rozumiem bo skoro wynajmował mieszkanie to miał kasę od najemców? Po co kradł te pieniądze? Skoro miał trudną sytuację to mógł sprzedać mieszkanie i miał by odpowiedni zasób pieniędzy.

This comment was minimized by the moderator on the site

W ogóle nie rozumiem czegoś skoro wynajmował mieszkanie to dostawał kasę za wynajem. Co on robił z tą kasą?! Zresztą ostatecznie mógł sprzedać to mieszkanie a nie odstawiać takie akcje! Nie rozumiem czasem niektórych zachowań ale to już problem chłopa.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację