Ostrzeżenie meteorologiczne

piątek, 24 sierpień 2018 12:19 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział we Wrocławiu.

Zjawisko: burze z gradem
Stopień zagrożenia: 1
Obszar zagrożenia: miasto i gmina Środa Śląska / powiat średzki
Ważność: od godz.13.00 dnia 24.08.08.2018 r. do godz. 21.00 dnia 24.08.2018 r.
Przebieg: prognozuje się  wystąpienie dreszczów wysokość opadów do 30 mm, wiatr w porywach może osiągać prędkość do 80 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 %

Gminne Centrum Reagowania w Środzie Śląskiej
inspektor Leszek Liberek

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Irek
Niedługo takie ostrzeżenia stana się codziennoscią przy obecnych zmianach klimatu. Upały a potem nagła zmiana pogody i burze z gradem. Tak to wyglada jeśli chcemy upalnych lat.
2018-08-24 23:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 ze środy
:D no pada a może i leje ale burzy jakoś nie widać panie inspektorze
2018-08-24 17:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Vario
Oby przeszło bokiem jak to się mówi. Po pierwsze w weekend mają być fajne imprezy a po drugie burze z gradem nie są nam potrzebne do niczego :lol: Słonecznego weekendu wszystkim
2018-08-24 19:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież