Ponowne wybory w gminie Kostomłoty. Jaki jest powód?

wtorek, 18 grudzień 2018 11:19 Dział: Wybory Samorządowe 2018
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jak już informowaliśmy, w związku z postanowieniem Sądu Okręgowego we Wrocławiu w sprawie protestu wyborczego, nastąpiło wygaśnięcie mandatu radnego Pawła Marchewki wybranego do Rady Gminy Kostomłoty z listy Nr 16 Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Żałobniaka Wspólnota Samorządowa.

W związku z czym zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego przeprowadzone zostaną ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu nr 4, w którym na wakujący mandat wybierany będzie 1 radny.

Co było powodem zarządzenia ponownych wyborów? Pytamy w gminie Kostomłoty:

- Wybory radnego Rady Gminy Kostomłoty spowodowane są błędem Komisji Wyborczej w Piotrowicach, która wydała dla okręgu niewłaściwe karty. Prawdopodobnie błąd dotyczył pomyłki 5 lub 6 kart do głosowania – wyjaśnia Irena Piotrowska.

Wybory odbędą się 17 lutego 2019 r.

(kb)

Ostatnio zmieniany wtorek, 18 grudzień 2018 20:31

Komentarze  

Permalink +3 Ewerest 8500
Tylko szkoda że nie było większego wyboru radnych :D , wybraliśmy to co wybraliśmy, ja bym wymienił 80% składu, jaki żal :sad: Obraz wyborów w Piotr. pokazuje jak rządził by niedoszły wójt, dobrze że wygrała Jaśka, jak ja się cieszę, a ten porządek w gminie, oj, oj jak zabolał większość, oj ,zabolał, jak czytam negaty na temat teraźniejszej wójt, to tylko mogą je pisać pracownicy naszej gminy, tak myślę, bo jak na razie to im się naraziła, robiąc to co powinno być zrobione z 25lat temu. Pani Jasiu jest super, aby tak dalej.
2018-12-19 11:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież