piątek 24.01.2020

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Ponowne wybory w gminie Kostomłoty. Jaki jest powód?

Ponowne wybory w gminie Kostomłoty. Jaki jest powód?

18.12. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Jak już informowaliśmy, w związku z postanowieniem Sądu Okręgowego we Wrocławiu w sprawie protestu wyborczego, nastąpiło wygaśnięcie mandatu radnego Pawła Marchewki wybranego do Rady Gminy Kostomłoty z listy Nr 16 Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Żałobniaka Wspólnota Samorządowa.

W związku z czym zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego przeprowadzone zostaną ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu nr 4, w którym na wakujący mandat wybierany będzie 1 radny.

Co było powodem zarządzenia ponownych wyborów? Pytamy w gminie Kostomłoty:

- Wybory radnego Rady Gminy Kostomłoty spowodowane są błędem Komisji Wyborczej w Piotrowicach, która wydała dla okręgu niewłaściwe karty. Prawdopodobnie błąd dotyczył pomyłki 5 lub 6 kart do głosowania – wyjaśnia Irena Piotrowska.

Wybory odbędą się 17 lutego 2019 r.

(kb)

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Tylko szkoda że nie było większego wyboru radnych , wybraliśmy to co wybraliśmy, ja bym wymienił 80% składu, jaki żal :sad: Obraz wyborów w Piotr. pokazuje jak rządził by niedoszły wójt, dobrze że wygrała Jaśka, jak ja się cieszę, a ten porządek w gminie, oj, oj jak zabolał większość, oj ,zabolał, jak czytam negaty na temat teraźniejszej wójt, to tylko mogą je pisać pracownicy naszej gminy, tak myślę, bo jak na razie to im się naraziła,...

Tylko szkoda że nie było większego wyboru radnych , wybraliśmy to co wybraliśmy, ja bym wymienił 80% składu, jaki żal :sad: Obraz wyborów w Piotr. pokazuje jak rządził by niedoszły wójt, dobrze że wygrała Jaśka, jak ja się cieszę, a ten porządek w gminie, oj, oj jak zabolał większość, oj ,zabolał, jak czytam negaty na temat teraźniejszej wójt, to tylko mogą je pisać pracownicy naszej gminy, tak myślę, bo jak na razie to im się naraziła, robiąc to co powinno być zrobione z 25lat temu. Pani Jasiu jest super, aby tak dalej.

Czytaj więcej
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację