Pościg za złodziejem samochodu

piątek, 30 marzec 2018 18:04
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przez Legnicę i miejscowości powiatu średzkiego trwał pościg za kierowcą, który poruszał się dziś skradzionym samochodem marki Iveco. Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Środa Śląska.

 

- Dzisiaj, 30 marca o godzinie 7 rano średzcy policjanci w jednej z miejscowości na terenie gminy Środa Śląska zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu legnickiego, który poruszał się pojazdem marki IVECO utraconym dzisiaj na terenie Legnicy – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Jak wyjaśnia policjantka, mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej na terenie Legnicy i zaczął uciekać w kierunku powiatu średzkiego.

- W jednej z miejscowości z terenu gminy Środa Śląska porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Średzcy policjanci podjęli za nim pościg, a następnie zatrzymali – dodaje.

Mężczyznę przekazano funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Odzyskany pojazd zwrócono właścicielowi.

(red/ms), Fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 03:26

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież