Rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach gminy Udanin

wtorek, 03 wrzesień 2019 10:13 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2 września w szkołach podstawowych w Udaninie i Ujeździe Górnym nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, w którym uczestniczył wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk.

Najpierw uczniowie spotkali się na mszy św., by podziękować za wspaniałe wakacje i wyprosić łaski na nowy rok szkolny. Drugim punktem była część oficjalna - już w szkołach.

Wspomniano wczorajszą ważną datę – wybuchu II wojny światowej i uczczono minutą ciszy poległych. Panie dyrektor przedstawiły grono pedagogiczne oraz wychowawców poszczególnych klas, a także serdecznie przywitały swoich uczniów. Wójt życzył wielu sukcesów i dynamicznego roku szkolnego pełnego wielu nowych wyzwań. - Mam nadzieję, że ten rok przyniesie jeszcze więcej nagród i wyróżnień niż poprzedni - mówił włodarz gminy.

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w Udaninie, wójt wraz z wiceprzewodniczącym rady p. Bolesławem Stachurskim wręczył list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów p. Bożenie Basa z okazji 35-lecia pracy zawodowej w tym 12 lat na stanowisku dyrektora szkoły. Cała sala odśpiewała sto lat, a wzruszona pani dyrektor przyznała, że nie odczuwa upływu czasu, ponieważ robi w życiu to – o czym marzyła jako 5-letnia dziewczynka.

Pani Dyrektor jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości, siły, wielu lat w zdrowiu oraz szczęścia i pomyślności w życiu osobistym. Niech ten jubileusz będzie dla Pani źródłem nieprzemijającego poczucia dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć. Uczniom z kolei życzymy na ten rok samych piątek i szóstek!

Gmina Udanin

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację