Śmiertelny wypadek na autostradzie

poniedziałek, 06 sierpień 2018 15:33
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj (przed godziną 9:00) na autostradzie A4, w kierunku na Zgorzelec, pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie - Kostomłoty, miał miejsce wypadek z udziałem 3 samochodów. 

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w skutek niezachowania odpowiedniej odległości pomiędzy pojazdami, w skutek czego doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych marki Chrysler, Dacia oraz Mercedes.

Łącznie samochodami podróżowało 7 osób, 2 zostały poszkodowane. Niestety, 67-letniego mężczyzny nie udało się uratować. 

(kb) fot. OSP Ujazd górny / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 15:37

Komentarze  

Permalink 0 Henryk
Nie ma dnia żeby na tej A4 nie było wypadku i najlepsze że praktycznie na tym samym odcinku. Kiedy łaskawie zarządca autostrady zajmie się poprawą warunków bezpieczeństwa. Nie mówię tu o postawieniu znaku bo to nic nie da.
2018-08-09 12:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Bartolomeo23
Ten odcinek jest naprawdę jakiś pechowy i czas zacząć męczyć zarządców drogi żeby wzięli się za to bo wypadków będzie przybywać! Jest gorąco a kierowcy są zmęczeni upałami więc i mniej skupieni plus ten nieszczęsny odcinek i efekt mamy. Naprawdę czas coś z tym zrobić i nie mówię tu o tym żeby postawić kolejny znak drogowy.
2018-08-07 18:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież