Strażacy będą rozdawać Misie Tulisie

czwartek, 23 sierpień 2018 10:05 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 23 sierpień 2018 10:07

Komentarze  

Permalink 0 zielony
Przytul strażaka :)
2018-08-23 13:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Robert
I kolejna bardzo dobra akcja. Widać że gmina działa i chce coś robić. Taki misiek w sytuacjach stresujących dziecko na pewno pomoże. A naszym strażakom jak najmniej interwencji.
2018-08-23 10:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież