Święto Policji na Dolnym Śląsku

wtorek, 24 lipiec 2018 12:37 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań dla policjantów i pracowników policji, ale też i tych, z którymi, na co dzień współpracują.

W związku z obchodami 99. rocznicy powstania Policji Państwowej, na wyższe stopnie awansowało 2113 dolnośląskich funkcjonariuszy. 162 dolnośląskich funkcjonariuszy i pracowników policji zostanie również odznaczonych medalami za Długoletnią Służbę i Odznakami Zasłużony Policjant. Ponadto 3 osoby, aktywnie współpracujące z dolnośląską policją na rzecz bezpieczeństwa, zostaną odznaczone jako zasłużeni dla policji.

Obchody zainaugurowano dziś we Wrocławiu. Jutro odbędą się główne uroczystości.

Źródło: KWP Wrocław, fot. KPP Środa Śl.

Komentarze  

Permalink 0 Ahmed
Nie ma co świętować ,nieudacznicy
2018-07-25 19:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 obserwator
Jak zwykle na głównym zdjęciu policjant zwolniony za prawdopodobne machloje z grupą przestępczą :D
2018-07-25 09:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież