Trwa nabór do służby w Policji - od jutra dni otwarte

poniedziałek, 09 lipiec 2018 22:11 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 10, 17 oraz 24 lipca bieżącego roku od godziny 10.00 w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu będą odbywały się dni otwarte dla kandydatów do służby w Policji.

 

Ponadto, każdy z kandydatów będzie mógł wziąć udział w zajęciach sportowych przygotowujących do testu sprawności fizycznej. Informacji dotyczących procedury kwalifikacyjnej udzielają pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, którzy zapraszają w każdy dzień, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-15.00.

Podczas zajęć sportowych będzie można poprawić swoją technikę, a także kondycję. Każdy z kandydatów, aby przystąpić do ćwiczeń, które będą odbywać się na  hali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu, musi posiadać strój sportowy.

Wszyscy chętni mogą uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w policji u pracownika Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, przy ulicy Św. Andrzeja 2. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00, tel. 71/ 396-75-09, 71/ 396-75-00.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

  • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
  • który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • korzystający z pełni praw publicznych;
  • posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
  • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych;
  • podległych  szczególnej  dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
  • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach.

Więcej informacji TUTAJ

(ms) fot. policja

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 11 lipiec 2018 19:59

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież