UWAGA! Zaginęły psy. Dla znalazcy nagroda

wtorek, 19 czerwiec 2018 10:49 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W nocy z 17 na 18 czerwca zaginęły dwa psy w miejscowości Dębice. Jeden to owczarek niemiecki (7 lat), drugi to amstaff (3 lata). Psy są przyjazne.

 

Jeśli gdziekolwiek były widziane bardzo prosimy o kontakt pod nr tel.:

694-239-463 lub 786-970-910.

Dla znalazcy nagroda!

Bardzo za nimi tęsknimy!

Właściciele

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 02:49

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież