W Malczycach zebrano na rzecz WOŚP blisko 34 tys. złotych!

poniedziałek, 14 styczeń 2019 12:00 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczorajszy dzień  był bardzo pracowity. Stale zmienialiśmy miejsce, by dotrzeć do każdego sztabu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działającego w naszym powiecie.

W Malczycach spotkaliśmy się na placu targowym przy Odrze, po to by wspólnie z innymi wypuścić do nieba balony z helem w kształcie serca. Pomimo niesprzyjającej aury, na plac przy ul. 1 Maja przybyło wiele osób.

Pod okiem organizatorów - Hufca Związku Harcerstwa Polskiego ze Środy Śląskiej i Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach, w niebo puszczono około 50 balonów. Emocje, które towarzyszyły wszystkim, a szczególnie dzieciakom, były wyjątkowe, a widok balonów unoszących nad Odrą, był fantastyczny. Ciekawe gdzie wylądują?

Następnie wszyscy uczestnicy przeszli do GOK,  gdzie wystąpili lokalni artyści oraz odbyła się licytacja WOŚPowych gadżetów. Sztab malczycki łącznie uzbierał 33 919,27 zł, tym samym podbijając ubiegłoroczny rekord o 10 tys. złotych. Gratulujemy organizatorom i wszystkim, którzy tak chętnie wspierają WOŚP.

(kb) / fot. sztab zhp, kb

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2019 12:04

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież