W podziękowaniu za współpracę. Miły gest strażaków (wideo)

czwartek, 15 listopad 2018 19:52
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na uroczystym posiedzeniu Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Środzie Śląskiej, strażacy podziękowali za współpracę wójtowi gminy Udanin Teresie Olkiewicz, wójtowi gminy Kostomłoty Stanisławowi Wicha i skarbnikowi powiatu Janinie Gawlik.

Spotkanie odbyło się dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej.  

Pamiątkowe tabliczki z podziękowaniami, odchodzącym wójtom i skarbniczce wręczyli: druh Leszek Gawliński - prezes Zarządu OP ZOSP RP, Marek Wawrejko - komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej i Sebastian Burdzy - starosta średzki.

Więcej informacji z wydarzenia w naszej relacji wideo.

(red) / foto. i wideo wk

Komentarze  

Permalink +4 No
Leszek to już nie wie jak w d... wejść :cry:
2018-11-16 17:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 K2-7500
Oj, w mordę, byłego wójta Kosto. powinno się żegnać tak jak na to zasłużył, :-* w swym owocnym czteroletnim panowaniem w gminie Kostomłoty. Każdy niech sobie pomyśli jakimi :lol: . Myślę że nowa pani wójt,,, rozliczy co poniektóre osoby, za swoje osiągnięcia na rzecz gminy, parę osób wywali na zbity ryj, zatrudni osoby którym zależy na dobru gminy, czyli z naszej gminy Kostomłoty, a nie z po za.
2018-11-16 12:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Anna
Niestety Pani Janina nie ma z kim rzadzic, wiekszosc rady To ludzie zalobnika :o co bedzie chciala zdzialac To taki z opozycji zablokuje
2018-11-18 18:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 K2-7500
Najgorsze jest to, że ci tak zwani radni :zzz , powinni wiedzieć , jeżeli Janina chce coś zrobić, to nie dla siebie, tylko dla gminy, nieważne gdzie, czy w Piotrowicach, Mieczkowie, Jankowicach, ale będzie coś robiła, nie jak jej poprzednik, który zabawiał się Tony Halika, i przepalił całą kadencje :-* , jeżeli będą oponować to na taczkach się ich wywiezie, niech nie zapominają kto ich wybrał i dla kogo tu są. Tylko martwi mnie jedna sprawa, inteligencja, inteligencja naszych radnych :-* Będzie inteligencja, będą działać razem, nieważne kto z jakiego obozu jest, jeżeli jej zabraknie, to będą blokować, ale i wtedy ich się rozliczy. Pożyjemy zobaczymy :D
2018-11-19 12:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież