"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Wpisujcie się! Na pamiątkę dla przyszłych pokoleń

czwartek, 29 listopad 2018 18:46
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przypominamy, że w ramach świętowania 100-lecia niepodległości, powiat średzki  zainicjował akcję pn. Średzka Kapsuła Myśli.

Kapsuła Myśli to kronika, do której mogą wpisywać się mieszkańcy naszego powiatu, organizacje, instytucje oraz firmy. Wpisy powinny dotyczyć obchodzonej rocznicy i mogą to być życzenia, podziękowania, a także refleksje nt. Polski, powiatu oraz swojego otoczenia. Kronikę otwierają „Życzenia dla Polski” ówczesnego starosty Sebastian Burdzy. Swoje refleksje zwarł też burmistrz Adam Ruciński, poetka Anna Grodowska, Młodzieżowa Rada Powiatu Średzkiego, a także uczestnicy tegorocznego Święta Niepodległości.

Zachęcamy do udziału w akcji i zrobienia wpisu, który będzie pamiątką dla przyszłych pokoleń. W tym tygodniu kronikę można znaleźć w urzędzie miasta. Od 3 go 7 grudnia będzie dostępna w Bibliotece Publicznej w Środzie Śląskiej. Później trafi do szkół i lokalnych instytucji. Na wpis do kroniki można również umówić się telefonicznie, osoba kontaktowa: Ewa Sikora, tel. 71 396 89 17.

Wpisy będą zbierane do końca grudnia, a w styczniu kronika zostanie przekazana do biblioteki publicznej. Zachęcamy do udziału w akcji!

(rfp)

Komentarze  

Permalink +3 ekolog
i co mam im napisać ze smog w mieście ze w lasach śmieci się walają i telewizory ze ogólnie srodowisko idzie ku totalnej degradacji
2018-11-29 19:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 środy fanka
A czy nie można wymyślić innego miejsca dla tej księgi ? Obawiam się że przyszłe pokolenia nie będą miały pojęcia co to jest biblioteka w tradycyjnym wydaniu. Smutne ale na to się zanosi.
2018-11-29 19:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież