Wypadek na zjeździe Kostomłoty!

niedziela, 13 styczeń 2019 16:10 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś około godziny 16:00, na zjeździe z autostrady A4 w Kostomłotach, miał miejsce wypadek samochodowy.

Na miejscu działania prowadzi m.in. policja. Ruch w tym miejscu jest utrudniony.

Więcej informacji wkrótce.

(rol) / fot. kb

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2019 11:28

Komentarze  

Permalink 0 K-2-7500
Dlaczego nic się z tym nie zrobi !!!!!!!!!!, jaki debil zrobił zmianę organizacji w ruchu, to tylko u nas jest możliwe, jak drogi dziurawe to ograniczenie szybkości, jak są korki, to tak jak w Kostomłotach, zmienić organizację ruchu, nigdzie w europie tak nie ma, dlatego jest tyle wypadków, tylko debil, debil, debil, mógł w paść na taki pomysł, normalnie debil !!!!!!!!
2019-01-14 14:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież