Wypadek! Osobę poszkodowaną zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe

sobota, 22 grudzień 2018 10:31 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj w godzinach wieczornych w Środzie Śl. na DK 94, na wysokości skrzyżowania prowadzącego do miejscowości Ogrodnica, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz autolawety.

Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej informację o wypadku otrzymał o godzinie 18:33.

  • Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. Na czas działań służb droga była zablokowana - wyjaśnia - dyżurna KP PSP w Środzie Śląskiej.
  • Kierująca pojazdem marki Peugeot (lat 21), nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo kierującemu pojazdem marki Renault (lat 54). Oboje kierujący byli trzeźwi.  Poszkodowana 21-latka, z obrażeniami, została zabrana do szpitala we Wrocławiu - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(kb) / fot. mk, czytelnik

Ostatnio zmieniany sobota, 22 grudzień 2018 11:40

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież