Zaproszenie dla inwestorów i przedsiębiorców

wtorek, 05 marzec 2019 14:12 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Janina Gawlik, wójt gminy Kostomłoty oraz Stanisław Marchewka, właściciel firmy „Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza ” serdecznie zapraszają potencjalnych inwestorów i przedsiębiorców na spotkanie

z udziałem przedstawicieli Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej  i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział Wrocław, które odbędzie się dnia 20 marca 2019 roku w Piotrowicach (Piotrowice 125,  55-311 Kostomłoty) na terenie Firmy „Marchewka” (Salon Ekspozycyjny) o godzinie 14:30.

Spotkanie poświęcone będzie nowym możliwościom dla małych i średnich przedsiębiorstw wynikających z ustawy o wspieraniu nowych inwestycji (Ustawa z dnia 10 maja 2018 r.), która poszerza obszar inwestycji do 100 % terenów całej Polski w ramach założeń  „Polska jedną strefą”.

Założenia ustawowe, które podczas przedmiotowego spotkania zostaną omówione to: zwolnienia podatkowe, odejście od ograniczeń terytorialnych, prostsze i bardziej dostępne inwestowanie dla mikro i średnich przedsiębiorstw, gwarancja czasu inwestycji, nowe kryteria do uzyskania ulg.

Inwestorzy, którzy skorzystają z proponowanej akcji informacyjnej uzyskają możliwość weryfikacji posiadanych  zasobów i określą swoje kwalifikacje do prowadzenia biznesu na zupełnie nowych warunkach.

Ponadto w trakcie spotkania przekazane zostaną ankiety określające zapotrzebowanie poszczególnych podmiotów działających na terenie gminy Kostomłoty w gaz.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 14.03.2019 r. telefoniczne 71 396 72 63 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gmina Kostomłoty

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację