Zaproszenie na II Memoriał im. Dariusza Szewczyka

środa, 11 lipiec 2018 12:22 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

22 lipca o godzinie 18:00 na boisku w Komornikach odbędzie się II Memoriał im. Dariusza Szewczyka.

 

Odbędzie się tutaj spotkanie towarzyskie z drużyną Polonii Środa Śląska, które również potraktujemy jako spotkanie przygotowujące do sezonu 2018/2019. W tym Memoriale udział wezmą najbliżsi Darka, jego dawni koledzy z boiska, jak również jego sąsiedzi z naszej miejscowości. Zapowiada się miła atmosfera zarówno pod względem czysto piłkarskim jak również integracyjnym.

Zaproszeni są również: burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, prezes MLKS Polonia Środa Śląska Mariusz Kargol, prezes RMG Zrzeszenia LZS Arkadiusz Gruszczyński, Janusz Marcinkowski - wieloletni działacz LZS na Dolnym Śląsku.

Zapraszam również mieszkańców naszej miejscowości do udziału w tym wydarzeniu, także osoby, które znały Darka i chciałyby również uczcić jego pamięć jako sportowca, ojca i uśmiechniętego, życzliwego człowieka.

Rafael Gadzała, prezes LKS Pagel-Komorniki,
pomysłodawca i współorganizator Memoriału.

fot. LKS Pagel - Komorniki

Ostatnio zmieniany sobota, 21 lipiec 2018 19:06

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież