Zebranie sprawozdawcze OSP Pichorowice

poniedziałek, 19 marzec 2018 09:39 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

17 marca w świetlicy wiejskiej w Pichorowicach, druhowie i druhny zrzeszeni w miejscowej jednostce OSP, przeprowadzili zebranie sprawozdawcze za rok 2017 ze swojej działalności.

 

Gośćmi spotkania byli: komendant dolnośląski PSP st. bryg. mgr inż. Adam Konieczny, komendant KP PSP w Środzie Śląskiej bryg. mgr inż. Marek Wawrejko, druhowie z zarządu gminnego OSP, wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz i wicestarosta powiatu średzkiego Grzegorz Pierzchalski.

Podczas spotkania przedstawiono sprawozdania z działalności i finansowe, które zostały jednogłośnie przyjęte przez wszystkich członków OSP Pichorowice. Zaznaczyć trzeba, że absolutorium dla zarządu OSP za okres sprawozdawczy również zostało przyznane jednogłośnie, jak również przyjęto plan działalności i finansowy na rok 2018.

- W punkcie ,,dyskusja" zabrał głos wojewódzki komendant PSP st. bryg. Adam Konieczny, który wyraził pozytywną opinię o działalności jednostki. Przedstawił możliwości pozyskania sprzętu dla OSP, powiedział o rządowym programie z Funduszu Sprawiedliwości i pogratulował zarządowi OSP Pichorowice zaangażowania w niesieniu pomocy potrzebującym - mówią druhowie z OSP Pichorowice

Odbyło się także uroczyste poświęcenie „nowego” samochodu bojowego Ford Tranzit, który strażacy z OSP Pichorowice zakupili z własnych środków. Aktu poświęcenia dokonał proboszcz parafii Pichorowice ksiądz Stanisław Przerada.

Jest to kolejny samochód włączony w podział na terenie gminu Udanin, który realnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Na sam koniec przygotowano dla wszystkich strażaków z Pichorowic i zaproszonych gości pyszny poczęstunek.

(ws) fot. ws

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 21:20

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież