Zlot Food Trucków na Summer Madness Festival

sobota, 12 maj 2018 09:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dla wszystkich, którzy planują wziąć udział w Summer Madness Festival w Środzie Śląskiej, organizatorzy mają świetną wiadomość dla smakoszy.

 

Podczas Summer Madnes 2018 odbędzie się "PIERWSZY ZLOT FOOD TRUCKÓW" w Środzie Śląskiej!

Będzie możliwość spróbowania smakołyków od ponad 20-stu dostawców! 

Więcej informacji już  niebawem! 

(ml)

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 23:01

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież