sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

 
Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne

Przerwy w dostawie prądu na terenie powiatu średzkiego (19-24.08.2021)

Śr, 18.08.2021 08:18
  •  

W najbliższych dniach, zaplanowanych przerw w dostawie energii elektrycznej mogą spodziewać się mieszkańcy miejscowości położonych w gminach Środa Śląska i Miękinia.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2021-08-19 w godz.: 07:00-16:00
Środa Śląska: ul.: Słoneczna, Różana, Wiśniowa, Dojazdowa i wszystkie do nich przyległe.

2021-08-23 w godz.: 07:00-16:00
Wilkszyn: ul. Wiśniowa, Grabowa, Parkowa, Storczykowa, Liliowa, Szafranowa, Sosnowa, Storczykowa, Różana, Nasturcjowa, Konwaliowa, oraz obręb działek numer 70, 81, 142.

2021-08-24 w godz.: 07:00-16:00
Miękinia: ul. Willowa, Jesionowa oraz obręb działek 495, 498, 499, 496, 480.

2021-08-24 w godz.: 07:00-16:00
Wilkszyn: ul.: Pogodna, Jagodowa, Łąkowa, Szczęśliwa, Pod Lasem.

(rol)

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.




Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
  • wolontariusz powiedział(a) Więcej
    Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 48 minut temu.
  • Dorota powiedział(a) Więcej
    To samo co z droga przy biedronce, krzyczeliście, tupaliscie, że musi zrobić i co? Teraz Polbus sam za swoje, prywatne środki ja zrpbi bo to jest... godzinę temu.
  • abc powiedział(a) Więcej
    i pomyslec ,ze to niedawno byl przewodniczacy rady powiatu-ale cyrk,ja prdl . 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…