sobota 20.08.2022

Imieniny: Bernarda Samuela

 
// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //



Przerwy w dostawie prądu na terenie powiatu średzkiego (19-24.08.2021)




W najbliższych dniach, zaplanowanych przerw w dostawie energii elektrycznej mogą spodziewać się mieszkańcy miejscowości położonych w gminach Środa Śląska i Miękinia.

Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne


2021-08-19 w godz.: 07:00-16:00
Środa Śląska: ul.: Słoneczna, Różana, Wiśniowa, Dojazdowa i wszystkie do nich przyległe.

2021-08-23 w godz.: 07:00-16:00
Wilkszyn: ul. Wiśniowa, Grabowa, Parkowa, Storczykowa, Liliowa, Szafranowa, Sosnowa, Storczykowa, Różana, Nasturcjowa, Konwaliowa, oraz obręb działek numer 70, 81, 142.

2021-08-24 w godz.: 07:00-16:00
Miękinia: ul. Willowa, Jesionowa oraz obręb działek 495, 498, 499, 496, 480.

2021-08-24 w godz.: 07:00-16:00
Wilkszyn: ul.: Pogodna, Jagodowa, Łąkowa, Szczęśliwa, Pod Lasem.

(rol)

  • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
    ŚŚ to jak ćwierć ćwierci mojej dzielnicy we Wrocławiu , TY MIASTOWY JESTEŚ .

    7 godzin temu.
  • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
    Zamieszkałem gdzieś w okolicy i to co widuję na tutejszych drogach przeraża . Tu się jeździ jak po swojej stodole . Sforki... 7 godzin temu.
  • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
    Przecież te pastuchy jeżdżą jak chcą i robią co chcą , a tutejsza policja ma to w poważaniu ,
    lepiej zamknąć oczy i... 8 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…