wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Awaria ciężarówki na DK i pożar na ul. Górnej - akcje trwają!

Awaria ciężarówki na DK i pożar na ul. Górnej - akcje trwają!

21.02. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Dzisiejszego wieczoru średzcy strażacy, najpierw zostali wezwani do zdarzenia drogowego koło Proszkowa, a chwilę później do pożaru w Środzie Śląskiej.

O godzinie 18:55 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące utrudnień w ruchu na DK94, na wysokości miejscowości Proszków.

- Na pasie drogi krajowej nr 94, w kierunku Lubina, wskutek awarii samochodu ciężarowego, na nawierzchnię drogi wylał się olej.  Na miejscu działania zabezpieczające podjęła straż pożarna, wraz z policją – informuje dyżurny KP PSP w Środzie Śląskiej. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Natomiast zarządca drogi oczyszcza pas jezdni z tłustej substancji. 

Kolejne zgłoszenie miało miejsce o godzinie 19:15. Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zawiadomienie dotyczące pożaru sadzy w kominie, w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Górnej w Środzie Śląskiej. O zagrożeniu powiadomił mężczyzna przejeżdżający w pobliżu samochodem. 

- Na miejsce wysłano zastępy JRG Środa Śląska oraz OSP Bukówek, które potwierdziły zgłoszenie i podjęły rutynowe działania. Akcja trwa – wyjaśnia dyżurny KP PSP.

(kb) / fot. OSP Ujazd Górny, zdj. ilustracyjne

zator

Zdarzenie na DK, fot. Czytelnik

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację