sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Firma Polenergia wspiera powiatowe inwestycje
Firma Polenergia Farma Wiatrowa po raz kolejny wsparła działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu średzkiego. Tym razem sfinansowała budowę chodnika w Godkowie. Dzisiaj podpisano umowę z wykonawcą.

Fot. Powiat Średzki - RFP Fot. Powiat Średzki - RFP


Przypomnijmy, że już w zeszłym roku firma przekazała na rzecz powiatowego programu poprawy bezpieczeństwa 50 tys. zł. Za tę kwotę wykonano wówczas malowanie oznakowania poziomego na powiatowych drogach.

Tym razem Polenergia Farma Wiatrowa zdecydowała się sfinansować budowę chodnika w Godkowie (gmina Kostomłoty). Na to zadanie starostwo już wcześniej wykonało dokumentację techniczną, a następnie w postępowaniu przetargowym wyłoniono wykonawcę - firmę Budownictwo i Melioracja Sebastian Szwedo. Całość inwestycji będzie kosztować około 120 tys. zł.

Dzisiaj pomiędzy stronami podpisano stosowne umowy. Powiat reprezentowali starosta Krzysztof Szałankiewicz oraz przedstawiciel zarządu, odpowiedzialny m.in. za drogi, Grzegorz Pierzchalski. - W imieniu całego zarządu powiatu bardzo dziękuję, już po raz drugi, firmie Polenergia Farma Wiatrowa za wsparcie naszych działań. Bardzo cieszymy się, że są w naszym otoczeniu firmy, którym tak jak i nam zależy na poprawie bezpieczeństwa użytkowników dróg - podsumował inwestycję w Godkowie Grzegorz Pierzchalski.

(Powiat Średzki - RFP)

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 3 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…