wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Informacja dotycząca usuwania oblodzenia dróg 14 stycznia br.

Informacja dotycząca usuwania oblodzenia dróg 14 stycznia br.

19.01. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W związku z bardzo trudnymi warunkami drogowymi, oblodzeniem nawierzchni, które powstały 14 stycznia na terenie gminy i miasta, po przejściu nawałnicy śnieżnej,

na polecenie Burmistrza Środy Śląskiej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej doszło do spotkania przedstawicieli kierownictwa Urzędu (zastępca burmistrza Marcin Nowakowski, sekretarz gminy Andrzej Bielski, kierownik wydz. inwestycji Ireneusz Fura, insp. wydz. inwestycji Andrzej Rędzio) z kierownikiem średzkiego oddziału FBSerwis Haliną Ożóg.

Firma FBSerwis, na mocy umowy WZP 272-75/18 z 27.11.2018r., jest zobowiązana do zimowego utrzymania dróg w gminie.

Halina Ożóg przedstawiła informację nt. działań spółki w tym dniu, po intensywnych opadach śniegu, które trwały od ok. g. 16.00 do ok g. 16.30:

- piaskarka rozpoczęła posypywanie solą dróg w I i II kolejności odśnieżania, standard II o g. 17.36 (kierowca z Rakoszyc, powiadomiony niezwłocznie, wskutek b. złych warunków na drodze nie mógł wcześniej dojechać do bazy)

- mały pojazd, tzw. „traktorek” rozpoczął posypywanie solą dróg i chodników o g. 17.00 (kierowca z Wilczkowa, powiadomiony niezwłocznie, wskutek b. złych warunków na drodze nie mógł wcześniej dojechać do bazy)

- pracownik spółki rozpoczął posypywanie solą chodników w mieście po g. 16.30.

W sprawie odśnieżania czy usuwania oblodzenia dróg gminnych należy się kontaktować z insp. wydziału inwestycji Andrzejem Rędzio tel. 71 39 60 714 - w godz. pracy Urzędu Miejskiego. W godzinach popołudniowych - z firmą FBSerwis tel. 797 609 118, 798 584 904, 798 462 261,

W zał. wykazy dróg i chodników gminnych utrzymywanych w zimie przez FBSerwis.

Informacja Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej / fot. zdj. ilustracyjne

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Panie Ruciński znowu inni muszą się za pan tłumaczyć. Oczywiście Lord za nic nie odpowiada zresztą jak zawsze. Po co nam w takim razie taki burmistrz który nic nie potrafi. Panie burmistrzu było patrzeć jaką umowę się podpisuje i nie mydlić innym oczu. Tam jest napisane ile czasu firma ma czasu na sprzątniecie śniegu. A za gotowość trzeba ekstra zapłacić. Jakie pieniądze taka usługa. Jaki burmistrz takie porządki.

This comment was minimized by the moderator on the site

Niezłe tłumaczenie. Coś w stylu : paliwo drożeje bo samochody które ją dowożä muszä tankować droższe paliwo. Pani Ożóg profesjonalnie działajäce firmy mają abonament na ostrzeżenia meteo i ich pracownicy są skoszarowani przy sprzęcie. 8 lat prowadziłem akcję zima i nigdy nawet nie wzywano mnie na dywanik, a były zimy że hoho! Inna sprawa że moi klienci byli bardziej surowi , i wymagający. W naszym prastarym grodzie widać tych cech charakteru...

Niezłe tłumaczenie. Coś w stylu : paliwo drożeje bo samochody które ją dowożä muszä tankować droższe paliwo. Pani Ożóg profesjonalnie działajäce firmy mają abonament na ostrzeżenia meteo i ich pracownicy są skoszarowani przy sprzęcie. 8 lat prowadziłem akcję zima i nigdy nawet nie wzywano mnie na dywanik, a były zimy że hoho! Inna sprawa że moi klienci byli bardziej surowi , i wymagający. W naszym prastarym grodzie widać tych cech charakteru brakuje. Bo nawet nie chce myśleć że to coś innego......

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

to co sie działo w trakcie burzy i po to była jedna wielka parodia. FB zrobiła sobie jaja, jeżdżąc po środzie po tej sytuacji ani jednej piaskarki ani nic.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację