sobota 26.09.2020

Imieniny: Justyny Cypriana

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kolejna edycja akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku"

Kolejna edycja akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku"

14.01. 2020

Z kolejną edycją akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” wiąże się ogłoszenie konkursu plastyczno-filmowego pn. „Stok nie jest dla bałwanów”. Konkurs adresowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a jego tematem jest zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Jego celem jest zwrócenie uwagi narciarzy oraz innych miłośników sportów zimowych na zasady bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich.

Elementem akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" jest konkurs plastyczno-filmowego dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Stołeczną Grupę Wojewódzką IPA oraz Fundację PZU i Fundację PGE.

Zadaniem dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat, jest zilustrowanie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3. osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

kat. I - wiek: 5-10 lat,

kat. II - wiek: 11-16 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 3 marca 2020 r. pracy konkursowej na rysunek, plakat lub spot filmowy (max 60-sekundowy) i przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji (Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa) wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez opiekuna prawnego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 10 marca 2020 r.

Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Akcja i konkurs promowane będą na licznych spotkaniach profilaktycznych oraz podczas imprez związanych z uprawianiem sportów zimowych w całym kraju.

Na potrzeby przedsięwzięcia została uruchomiona specjalna strona internetowa www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku, do której można uzyskać dostęp również po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na materiałach informacyjnych. Strona ta zawiera materiały informacyjne, fotorelacje z działań Policji w całej Polsce oraz regulamin konkursu plastyczno-filmowego.

Szczegóły konkursu TUTAJ

Oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej
asp. szt. Marta Stefanowska

plakat kpp

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

to prawda nie dla bałwanów ;-)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:
Trwające wydarzenie:
Charytatywny Wrak Race 2020

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Proszę podać nazwiska i pokazać mordy tych co zagłosowali za sprzedażą szpitala.
Oni myślą, że Średzianom można sprzedawać kit. Wielu Średzian mieszkało lub mieszka w USA czy na za...
To nie jest restauracja. To wygląda na biurową stołówkę.
Mieszkam w dużym zachodnio -europejskim mieście . I nie zdziwilem się. Tak jak myślałem. To nie Pary...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayFrom: 25.09.2020 23:00 CET Until: 26.09.2020 13:00 CETpolski: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 40 mm. Spodziewaj się utru... więcej informacji.