czwartek 09.07.2020

Imieniny: Lukrecji Weroniki

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kolejne inwestycje gminy w oświetlenie drogowe

Kolejne inwestycje gminy w oświetlenie drogowe

29.05. 2019

28 maja Burmistrz Adam Ruciński, w obecności Radnych Rady Miejskiej: Mieczysława Łabatczyka i Grażyny Ostrówki oraz pracowników Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, podpisał umowę na budowę kolejnych odcinków oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy.

Elektroinstalacyjna firma IN-TEL ze Żmigrodu jako zwycięzca przetargu ogłoszonego przez Burmistrza wykona oświetlenie w Środzie Śląskiej przy ul. Żytniej, Jastrzębiej, Kolejowej oraz Legnickiej. Dodatkowe nowe lampy pojawią się w Chwalimierzu. Łącznie zostanie wybudowanych 28 lamp w technologii LED.

Całość inwestycji w ramach zadania „Rozbudowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i Gminy Środa Śląska” zostanie zrealizowana do połowy lipca 2019 r., a całkowita wartość umowy opiewa na 192 tys. zł.

W czerwcu Gmina Środa Śląska planuje kolejny przetarg na budowę lamp przy ul Ogrodnickiej w Środzie Śląskiej oraz w Michałowie, które zostały zaprojektowane w 2018 roku.

(um) / fot. um

um1

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jest program "sowa" z którego możemy skorzystać (gmina) https://www.gramwzielone.pl/trendy/101161/kolejny-beneficjent-dofinansowania-z-programu-sowa

This comment was minimized by the moderator on the site

Panie Burmistrzu, czy doczekam czasu kiedy na ul.Miłosza bedzie oświetlenie i droga. Mieszkam przy tej ulicy 10 lat . Kupując działkę w tym miejscu i po otrzymaniu pozwolenia na budowę bylo dla mnie oczywiste, ze w niedlugim czasie będzie tam droga. Nadal nic sie nie mówi o tym. Po zmierzchu dzieci samodzielnie nie moga wrócić do domu, bo mamy obawy o ich bezpieczeństwo. Sama boję sie poruszac w ciemnościach, a co dopiero dzieci.

This comment was minimized by the moderator on the site

A co z oświetleniem na Fiołkowej, bo w informacjach od Pana Burmistrza mieliśmy obiecane lampy jak wyłoni się tańszy wykonawca lamp? W czerwcu kolejne ulice, a my nadal bez drogi i lamp?

This comment was minimized by the moderator on the site

Panie Burmistrzu a co z obiecanymi lampami na Miłosza. Przed wyborami obiecywał pan nam oświetlenie. Czujemy się oszukani bo uwierzyliśmy że jest pan słowny. Daliśmy się omamić i to nasza wina.
Panie burmistrzu a co z monitoringiem który pan obiecuje od 5 lat. To kolejna pusta obietnica i jakaś śmierdząca sprawa bo pieniądze poszły niby coś jest ale nie działa. Jednym słowem normalka w wydaniu jedynego panującego

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Cześć wszystkim. Jestem tutaj, aby zeznawać, jak dostałem moją pożyczkę od pani Valeria Ali po tym, ...
Może będzie promesa (pieniądze) na szpital w Środzie Śl.Pan Prezydent na pewno przyjedzie do nas! Je...
Który to przepis zabrania ujawniania miejscowości w której ujawniono narkotyki ?
Paciorek odmow żeby Pucek się nie dowiedział kto się podszywa pod niego

Lokalne ogłoszenia drobne

29.06.2020 13:04 wrote:

Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ... Kupię wszystko co będzie przedwojenne, w każdym stanie, bez specyf…

29.06.2020 11:20 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…

24.06.2020 11:34 wrote:

Sprzedam bujaczek dla niemowlaka stan bardzo dobry tel.kontaktowy 607 139 663…

23.06.2020 08:22 wrote:

Zatrudnię mechanika samochodowego, wymagane doświadczenie w naprawie aut osobowych.  Numer kontaktowy 694 340 622…