niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Pierwsza partia maseczek trafi do malczyckich instytucji

Pierwsza partia maseczek trafi do malczyckich instytucji

Pn, 30.03.2020 20:12

Pierwsze maseczki uszyte przez mieszkankę Malczyc już gotowe! Po inspirującej wizycie w CeKA w Środzie Śląskiej, gdzie odbyło się spotkanie z Karoliną Eleną Sapieją, liderką inicjatywy Średzianki szyją maseczki, postanowiliśmy i my w Malczycach zacząć szyć. Celem malczyckiej grupy szyjącej jest zaopatrzenie mieszkańców gminy Malczyce oraz lokalnych instytucji.Pierwsza partia dwuwarstwowych maseczek bawełnianych trafi do osób oraz instytucji, które zgłoszą zapotrzebowanie do GOKu w Malczycach.

Jednocześnie zachęcamy osoby, które chcą przyłączyć się do tej szlachetnej akcji, aby zgłaszały się do Gminnego Ośrodka Kultury im. Władysława Reymonta w Malczycach.

Bardzo też prosimy osoby, które mają nieużywane, ale sprawne maszyny do szycia o ich wypożyczenie na czas akcji.

Gmina Malczyce
powrót na górę
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 1 minutę temu
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? godzinę temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... godzinę temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 3 godziny temu.
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Panie Ruciński jak pan nie wie o przykre. Połowa lamp na drodze koło basenu nie swieci podobnie co najmniej... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM