czwartek 02.07.2020

Imieniny: Jagody Urbana

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Noworoczne spotkanie sołtysów i samorządowców

Noworoczne spotkanie sołtysów i samorządowców

17.01. 2020

Z inicjatywy Forum Sołtysów Powiatu Średzkiego, w środę w starostwie z okazji Nowego Roku, spotkali się samorządowcy, sołtysi, członkowie rad sołeckich oraz stowarzyszenia.

Spotkanie było okazją do  podsumowania działań Stowarzyszenia w 2019 roku. Zanim to nastąpiło, głos zabrali goście. Starosta powiatu Krzysztof Szałankiewicz życzył członkom stowarzyszenia ciekawych inicjatyw, energii do działania oraz pomyślnej współpracy z innymi organizacjami i urzędami. Ciepłe słowa i wolę wspierania przekazali też wójtowie Malczyc i Udanina.

Wicestarosta Sebastian Burdzy, w imieniu władz powiatu, zaprosił obecnych na uroczyste otwarcie Centrum Kultury Alternatywnej, które zaplanowano na 6 marca . – Powstaje miejsce, w którym będziecie mogli spotykać się na zarządach, walnych zebraniach, ale  też rozwijać swoje pasje na organizowanych tam rożnych warsztatach i wydarzeniach. To miejsce dla was, dla mieszkańców powiatu – mówił Sebastian Burdzy.

O zrealizowanych  przez stowarzyszenia działaniach opowiedziała jego prezes Agnieszka Kogutek. Zmiany w zarządzie, Krajowym Rejestrze Sądowym, uregulowanie kwestii bankowych, wyjazd szkoleniowy do Karpacza – to niektóre z nich.

– Cieszymy się z wysokiej frekwencji. Było dużo sołtysów i gości, co pozwala wnioskować, że jest wola do współpracy i działania, czyli przed nami rok ciekawych działań i inicjatyw. Pierwszą z nich najprawdopodobniej będzie charytatywny Bal Sołtysa – podsumował spotkanie Grzegorz Pierzchalski, członek zarządu powiatu i inicjator powstania forum. 

(rfp) / fot. rfp

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

towarzystwo wzajemnej adoracji nic więcej

This comment was minimized by the moderator on the site

No ja nie pcham się na świecznik, nie biorę ani diety sołtysa ani radnego, ani pensji starosty. Zatem oczekuję działania, a nie tanich chwytów pijarowych. Chcesz być spoleczkikiem, pokaż co robisz. Ja nim nie chcę być i nie muszę sie wykazywać. A widać, ze ruszyłem drazniacy temat. Czyli co robi forum sołtysów poza tancami, szkoleniami, jedzeniem i spotkaniem się? Jakie konkretne działania dla nas mieszkańców???

This comment was minimized by the moderator on the site

I po co to komu? Tylko imprezki, bale, tani PR. A szpitala jak nie było tak nie ma. A moze forum zajmie sie realnymi problemami mieszkańców? Szpital, dziurawe drogi, stare chodniki? A moze juz was kupili tanią garkuchnia i słabymi imprezami ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Człowieku, Ty chyba nawet narzekasz ze musisz oddychać, to jest żałosne.... A może pochwal się co ty zrobiłeś dla powiatu, co ty zrobiłeś dla innych ludzi i w jakich działasz stowarzyszeniach, może Ciebie wybierzemy na starostę

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Bardzo pięknie, ale teraz te wszystkie osoby tam obecne powinny na swój koszt przebadać się na covid...
Bóg pasterzem i gospodarzem. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę. Bo Ty - Boże jes...
Msze???... w prawosławiu są SŁUŻBY, LITURGIE!!!
Święty Boże. Od powietrza, głodu, ognia , wojny i Rafała. Wybaw nas Panie.

Lokalne ogłoszenia drobne

29.06.2020 13:04 wrote:

Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ... Kupię wszystko co będzie przedwojenne, w każdym stanie, bez specyf…

29.06.2020 11:20 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…

24.06.2020 11:34 wrote:

Sprzedam bujaczek dla niemowlaka stan bardzo dobry tel.kontaktowy 607 139 663…

23.06.2020 08:22 wrote:

Zatrudnię mechanika samochodowego, wymagane doświadczenie w naprawie aut osobowych.  Numer kontaktowy 694 340 622…