poniedziałek 17.02.2020

Imieniny: Aleksego Lukasza

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Noworoczne spotkanie sołtysów i samorządowców

Noworoczne spotkanie sołtysów i samorządowców

17.01. 2020
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Z inicjatywy Forum Sołtysów Powiatu Średzkiego, w środę w starostwie z okazji Nowego Roku, spotkali się samorządowcy, sołtysi, członkowie rad sołeckich oraz stowarzyszenia.

Spotkanie było okazją do  podsumowania działań Stowarzyszenia w 2019 roku. Zanim to nastąpiło, głos zabrali goście. Starosta powiatu Krzysztof Szałankiewicz życzył członkom stowarzyszenia ciekawych inicjatyw, energii do działania oraz pomyślnej współpracy z innymi organizacjami i urzędami. Ciepłe słowa i wolę wspierania przekazali też wójtowie Malczyc i Udanina.

Wicestarosta Sebastian Burdzy, w imieniu władz powiatu, zaprosił obecnych na uroczyste otwarcie Centrum Kultury Alternatywnej, które zaplanowano na 6 marca . – Powstaje miejsce, w którym będziecie mogli spotykać się na zarządach, walnych zebraniach, ale  też rozwijać swoje pasje na organizowanych tam rożnych warsztatach i wydarzeniach. To miejsce dla was, dla mieszkańców powiatu – mówił Sebastian Burdzy.

O zrealizowanych  przez stowarzyszenia działaniach opowiedziała jego prezes Agnieszka Kogutek. Zmiany w zarządzie, Krajowym Rejestrze Sądowym, uregulowanie kwestii bankowych, wyjazd szkoleniowy do Karpacza – to niektóre z nich.

– Cieszymy się z wysokiej frekwencji. Było dużo sołtysów i gości, co pozwala wnioskować, że jest wola do współpracy i działania, czyli przed nami rok ciekawych działań i inicjatyw. Pierwszą z nich najprawdopodobniej będzie charytatywny Bal Sołtysa – podsumował spotkanie Grzegorz Pierzchalski, członek zarządu powiatu i inicjator powstania forum. 

(rfp) / fot. rfp

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

towarzystwo wzajemnej adoracji nic więcej

This comment was minimized by the moderator on the site

No ja nie pcham się na świecznik, nie biorę ani diety sołtysa ani radnego, ani pensji starosty. Zatem oczekuję działania, a nie tanich chwytów pijarowych. Chcesz być spoleczkikiem, pokaż co robisz. Ja nim nie chcę być i nie muszę sie wykazywać. A widać, ze ruszyłem drazniacy temat. Czyli co robi forum sołtysów poza tancami, szkoleniami, jedzeniem i spotkaniem się? Jakie konkretne działania dla nas mieszkańców???

This comment was minimized by the moderator on the site

I po co to komu? Tylko imprezki, bale, tani PR. A szpitala jak nie było tak nie ma. A moze forum zajmie sie realnymi problemami mieszkańców? Szpital, dziurawe drogi, stare chodniki? A moze juz was kupili tanią garkuchnia i słabymi imprezami ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Człowieku, Ty chyba nawet narzekasz ze musisz oddychać, to jest żałosne.... A może pochwal się co ty zrobiłeś dla powiatu, co ty zrobiłeś dla innych ludzi i w jakich działasz stowarzyszeniach, może Ciebie wybierzemy na starostę

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Serwis

taxi stas

nadania i odbiory 18

panele 5kw

 

allago reklama kino Obszar roboczy 1

drewno kominkowe

hydrotech do gazety nowa reklama

handlo trans

komnet internet

0001

zuk baner

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

stihl