list | artykuł | zdjęcia


Nowy policjant w średzkiej komendzie


Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy. 15 listopada słowa roty ślubowania wypowiedziało 19 policjantów, w tym 2 policjantki.






6 Comments

Od początku br. formację zasiliło już 206 funkcjonariuszy. Wśród nowoprzyjętych jest funkcjonariusz, który wkrótce rozpocznie pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego.

Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

(rol/ms) fot. policja


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.